Nieuwe bestuursleden voor stichting de Betacompany

25 juli 2022

Marcel Willemsen neemt het voorzitterschap over van Catharina Hoevenaars. Ook Sander Gerritsen en Inge van Haperen treden toe tot het bestuur van onze stichting.

Nieuwe voorzitter van bestuur

Precies een jaar na de oprichting van onze stichting, zitten we weer bij de notaris. Ditmaal om ons nieuwe bestuur te laten passeren. Ons bestuur groeit samen met onze ambities en resultaten, daar zijn we enorm trots op!

We zijn nu een bestuur van zes. Marcel Willemsen neemt het voorzitterschap over van Catharina Hoevenaars. Zij blijft nog wel als algemeen bestuurslid betrokken. Sander Gerritsen en Inge van Haperen treden toe tot het bestuur.  

Maak kennis met ons bestuur

Ook bijzonder betrokken raken?

Betacompany staat voor je klaar! Voor vragen of voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek, neem gerust contact met ons op!

profielfotopeter.jpeg

We horen graag van je!

Maandag t/m donderdag van 09:00 tot 16:00